Warsztaty

Duży wybór m.in

 wyjazd do Chile lub warsztaty tematyczne w Polsce

Jeśli interesuje Cię wino, chcesz nauczyć się czegoś więcej o różnych winach, stylach, regionach… mam dla Ciebie kilka propozycji:

Sensual Wines

Sensual Wines to degustacje dla kobiet. Bawimy się winem, uczymy się jak degustować wino krok po kroku, jak rozpoznawać wino średnie od wybitneg.

Zen Wine

Zen Wine to warsztaty dla każdego komu natura leży na sercu. Jeśli gubisz się w winach bio, organic, sustainable, natural a może eko to ta degustacja komentowana jest dla Ciebie.

A la carte

A la carte Czyli sensoryczne warsztaty Wine Food Pairing, od biochemii łączenia wina z jedzeniem do przyjemności rozpieszczania podniebienia.

New World Icons

New World Icons Kolekcjonujesz wina? Myślisz, że tylko Setki Parkera warto mieć w swojej kolekcji? Wino zaczyna się dla Ciebie w Bordeaux a kończy w Piemoncie? To mam dla Ciebie mind blowing news – Nowy Świat ma wina do poleżenia 30 lat a może więcej. Luksusowa degustacja win crème de la crème.

Divine essence

Divine essence- warsztaty sensoryczne przybliżające aromaty w winie. Wspaniała zabawa zmysłów.

Tea Time

Jesteś w ciąży i chwilowo nie możesz pić wina? A może po prostu uwielbiasz herbatę jak ja? Tea Time o łączeniu jedzenia z herbata to warsztaty dla Ciebie

Informacje o datach, cenach i programach warsztatów proszę wyślij do mnie email  

Zapraszam Cię na warsztaty winiarskie w Polsce oraz w podróż do Chile

Zapytaj o najbliższe terminy: